Aktualne Terminy ferii zimowych 2016

Aktualne Terminy ferii zimowych 2016

Aktualne Terminy ferii zimowych 2016
Kod produktu:
1126

Aktualne Terminy ferii zimowych 2016


Dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów zainteresowanych zimową ofertą wypoczynku podczas tegorocznych zimowisk podajemy aktualne terminy ferii 2016. Na naszej stronie internetowej Biura podróży Juwentur - Koszalin zobaczycie oferty Biura Podróży Juwentur na zimowe szaleństwo - czyli świetne wyjazdy dla dzieci oraz obozy narciarskie lub snowboardowe.

Każdy znajdzie "coś" ciekawego dla siebie czyli 100% Luzu 100% Szaleństwa 100% Udanej zabawy!!!

Dlaczego Juwentur-Koszalin?

Biuro turystyczne Juwentur proponuje pełen wachlarz ferii zimowych dla dzieci, wśród których można natrafić przede wszystkim na tanie oferty w Polsce jak i zagraniczne. Zachęcamy dzieci oraz młodzież do zapoznania się z wybraną propozycją, również za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zapewniamy udany wypoczynek w gronie rówieśników, doskonale dopasowany do oczekiwań potencjalnego obozowicza oraz kolonisty. Aktualna oferta na obozy zimowe i zimowiska jest przeznaczona dla każdego, kto stawia na urlop po przystępnej cenie. Dzięki nam można zarezerwować zarówno wyjazdy na ferie zimowe krajowe, jak i atrakcyjne ferie zagraniczne, które wiążą się z konkretnymi korzyściami pod względem finansowym. Biuro Juwentur to także znakomity wybór dla osób, którym zależy na kompleksowej organizacji letniego wyjazdu. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, czego dowodem jest możliwość wykonania rezerwacji w stu procentach online. Nasz portal turystyczny jest niezwykle prosty w obsłudze, i dlatego każdy może z łatwością znaleźć niezbędne wiadomości. Stale poszerzamy obowiązującą ofertę, mając na uwadze oczekiwania potencjalnych turystów – również pod względem cenowym. Dzięki temu każdy może liczyć na atrakcyjny i jednocześnie korzystny finansowo wyjazd.
Proponujemy bezpieczną rezerwację dotyczącą imprez na zimowe obozy oraz zimowiska na znanym portalu internetowym.Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, w sprawie organizacji roku szkolnego, ferie w roku szkolnym 2015/2016 odbędą się w następującym czasie :

Terminy ferii zimowych zima 2016 w poszczególnych województwach.


Termin ferii w 2016 roku
Województwa
18 stycznia - 29 stycznia

kujawsko-pomorskie
lubuskie
małopolskie
świętokrzyskie
wielkopolskie


25 stycznia - 5 lutego

podlaskie
warmińsko-mazurskie

1 - 12 lutego

dolnośląskie
mazowieckie
opolskie
zachodniopomorskie


15 lutego - 26 lutego

lubelskie
łódzkie
podkarpackie
pomorskie
śląskie

źródło: MEN

Aktualne terminy na zimowiska i obozy zimowe 2016 - sprawdź naszą ofertę!

W poszczególnych kategoriach na portalu turystycznym znajdziesz oferty dla dziecimłodzieży oraz  w Polsce oraz za granicą.

Oferty tanich wyjazdów proponowanych przez Biuro Podróży Juwentur-Koszalin

Sprawdź aktualną ofertę na wyjazdy dla dzieci i młodzieży:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe