Turcja / Didim / Aksel *** / Obóz studencki / 18 +

Turcja / Didim / Aksel *** / Obóz studencki / 18 +

Turcja / Didim / Aksel *** / Obóz studencki / 18 +
Producent:
altur
Kod produktu:
5786

cena od: 2999.00 zł

Gorąca Turcja czeka właśnie na Ciebie. Obozy studenckie 2015 podczas wakacji letnich. Zbierz doskonałe towarzystwo i wygrzewajcie się na maxa!

Dwa pełne tygodnie wypoczynku w gwarnym kurorcie na Riwierze Egejskiej - tu wypoczniesz jak nigdzie indziej. Ciesz się słońcem i turkusowym morzem w Didim. Piaszczysta plaża i ciepłe morze gwarantują najlepszy wakacyjny relaks. W słonecznej Turcji zobaczysz Świątynię Apollina, z której Didim słynęło w czasach starożytnych, zrobisz zakupy na typowym, tureckim bazarze, poznając tym samym orientalną kulturę. Korzystając z programu fakultatywnego możesz zwiedzić Efez - największy i najlepiej zachowany zabytek archeologiczny w regionie śródziemnomorskim, poczuć orientalny klimat tureckiej łaźni oraz być świadkiem show z tańcem brzucha. Zapewnij sobie relaks na najwyższym poziomie.

Program

Obóz rekreacyjny (19-22 lat)

Przed Tobą wypoczynek nad Morzem Egejskim w Didim, podczas którego docenisz uroki Turcji. Zwiedzisz Didim i świątynię Apollina (wstęp - ok. 3 EUR), Twoje zmysły rozbudzi typowo korzenny bazar turecki, zapoznasz się z kulturą islamu połączoną z wizytą w miejscowym meczecie. Czeka Cię szalona zabawa w Lunaparku, gdzie możesz skorzystać z wielu atrakcji. Będziesz bawić się na dyskotekach w międzynarodowym towarzystwie. Mnóstwo śmiechu czeka Cię na Piana Party i karaoke. Poza tym relaks i zajęcia integracyjne na basenie hotelowym, a na plaży, poza opalaniem i kąpielami morskimi możesz skorzystać ze sportów wodnych i rozegrać mecze siatkówki. Tętniący muzyką nadmorski deptak, z wieloma dyskotekami, klubami i orientalnymi kramami zachęca do wieczornych spacerów.

Program fakultatywny

Rejs jachtem po Morzu Egejskim - w takcie rejsu postoje w malowniczych zatoczkach i lunch na jachcie. Cena ok. 20 EUR.
Łaźnia turecka - kąpiel i masaż w tradycyjnej łaźni tureckiej. Cena ok. 20 EUR.
Dalyan - turecka amazonka, kąpiele błotne, Żółwia Plaża. Cena ok. 60 EUR.
Efez - największe i najlepiej zachowane starożytne miasto w rejonie śródziemnomorskim. Cena ok 60 EUR.
Pamukkale "Bawełniany zamek" - jedyne na świecie śnieżnobiałe tarasy, po których spływa woda. Antyczne ruiny Hierapolis, kąpiel w basenach z wodą termalną. Cena ok 50 EUR.

Zakwaterowanie

Hotel Aksel***

Położenie:
Hotel położony jest w centrum turystycznym Didim Altinkum, w cichej i spokojnej okolicy.
Pokoje:
Hotel posiada 20 klimatyzowanych pokoi 2-, 3-osobowych z łazienkami i balkonami.
Do dyspozycji gości:
Recepcja czynna całodobowo, restauracja, basen z leżakami, bar z wydzieloną częścią telewizyjną, sejf. Hotel znajduje się ok. 400 m od promenady spacerowej z wieloma klubami, dyskotekami i sklepami oraz ok. 350 m od plaży i morza.

Uwagi

Do przekroczenia granicy wymagany jest paszport. Cena nie obejmuje: dopłaty za ewentualny transfer busem do Warszawy, opłat za imprezy fakultatywne. Odprawa bagażowa na lotnisku rozpoczyna się na dwie godziny przed planowaną godziną wylotu. Przelot liniami czarterowymi. Odległość Didim - Bodrum ok. 80 km. Zalecane kieszonkowe na drobne wydatki, pamiątki: ok. 150 EUR, plus kwota na wybrane wycieczki fakultatywne.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
14 rozpoczętych dób hotelowych w kameralnym hotelu Aksel***.
Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki) - śniadanie w formie bufetu, jednodaniowy lunch i obiadokolacja (zupa i danie główne + bufet sałatkowy). Pierwszy i ostatni posiłek zgodnie z rozkładem lotów (śniadanie lub kolacja). Kuchnia turecka.
Transport:
Samolot czarterowy z Warszawy do Bodrum, transfer lotnisko - hotel - lotnisko. Dla chętnych możliwość skorzystania z dowozu na/z lotniska w Warszawie, busem z Katowic i Częstochowy pod opieką wychowawcy, w cenie 150 zł/os.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe