URZEKAJĄCE COMO z Katowic 4 dni

URZEKAJĄCE COMO z Katowic 4 dni

URZEKAJĄCE COMO z Katowic 4 dni
Producent:
mattur
Kod produktu:
207

cena od: 0.00 zł

Państwo: Włochy Region: Lombardia Miasto: Como
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa Transport: Samolot
Wyżywienie (opcje):śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:Brak informacji
świadczenia:
przelot samolotem na trasie Katowice - Mediolan - Katowice ; opłaty lotniskowe; opieka pilota ; 3 noclegi w hotelu *** ze śniadaniami typu bufet; pok 2 osobowe z łazienkami ; ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu ( kwota gwarancyjna KL do 10.000 Eur, NNW do 7.000 zł, bagaż do 800 zł )
Cena podstawowa
Osoba dorosła, Ubezpieczenie KL, NW i bagażu - Signal Iduna, Pokój 2-osobowy, Przelot : Katowice - Mediolan, Przelot : Mediolan - Katowice, Zniżka - świąteczna promocja
Atrakcje:

PROGRAM:

Zapraszamy Państwa do jednej z najbardziej uroczych i ekskluzywnych miejscowości we Włoszech, położonej w Lombardii, w niezwykłej scenerii Alp i przepięknego jeziora Como. Como to również miejscowość o niezwykłej atmosferze, gdzie można spotkać gwiazdy światowej sławy z Georgem Clooney'em na czele.
Położone przy granicy ze Szwajcarią Como, jest dogodnym miejscem do ciekawych, wypadów np. do Mediolanu, statkiem do Bellagio, czy do pobliskiej Szwajcarii.


1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Katowicach . Przelot na trasie Katowice - Mediolan. Przejazd do Como autobusem lub pociągiem. zakwaterowanie, czas wolny, nocleg.
2 dzień
Po śniadaniu przejazd pociągiem ( 1 klasa) do drugiego co do wielkości miasta Włoch Mediolanu ( centrum). Zwiedzanie m.in. Castello Sforzesco, Katedra Narodzin św. Marii (Duomo St. Maria Nascente di Milano), Pasaż Wiktora Emanuela, La Scala, kościół renesansowy Santa Maria delle Grazie (w przyległym klasztorze słynny fresk Ostatnia Wieczerza, Leonarda da Vinci) i inne. Czas wolny, po południu powrót do Como, nocleg.
3 dzień
Po śniadaniu rejs statkiem do Bellagio, miasta nazywanego perłą jeziora Como, ze względu na swoje urzekające piękno. Zwiedzanie m.in Villa Meli, Villa Serbelloni, Basilica S. Giacomo ( Bellagio). Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.
4 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na lotnisko autobusem lub pociągiem przelot do Katowic, zakończenie wycieczki.


HOTEL:

Hotel *** Park Hotel Meuble Como
Trzygwiazdkowy hotel, z bogata tradycją, świeżo odnowiony, położony 100 m od jeziora Como i promenady, w pobliżu historycznego centrum miasta, oferujący swoim gościom wygodny pobyt w pokojach dwuosobowych z łazienką, klimatyzacją, TV sat. i możliwością dostępu do Internetu.
UWAGI:

Na realizację programu tj. przejazd kolejką górską, przejazd do Mediolanu, rejs statkiem, wstępy, transfery, należy przeznaczyć ok. 80 €. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów.
ROZKŁAD LOTÓW:

Od lutego
KATOWICE - MEDIOLAN Bergamo 15:45 - 17:25
MEDIOLAN Bergamo - KATOWICE 17:00 - 18:40
Od kwietnia
KATOWICE - MEDIOLAN Bergamo 06:00 - 07:40
MEDIOLAN Bergamo - KATOWICE 12:40 - 14:20
Linia lotnicza: Wizzair
Aktualizacja 02.01.2007

UWAGA GODZINY PRZELOTÓW ORAZ LINIA LOTNICZA MOGĄ ULEC ZMIANIE
Zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz zmienne taryfy.
PROMOCJE:

PROMOCJA ŚWIATECZNA - ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ - 100 ZŁ
Oferta aktualna do 31 .01.2007 - ilośc miejsc w promocji ograniczona.


INFORMACJE DODATKOWE:

PODCZAS REALIZACJI PROGRAMU OPIEKĘ NAD PAŃSTWEM SPRAWUJĄ NASI PILOCI KTÓRZY SWOIM DOŚWIADCZENIEM UATRAKCYJNIĄ PAŃSTWU POBYT!!! Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Katowicach lub w Mediolanie po przylocie.


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe