Weekend majowy 2017 - oferty na majówkę - wypoczynek i zwiedzanie

Znajdujesz się w:

Weekend majowy 2017 oferty wypoczynek i zwiedzanie

Ciekawe wyjazdy na nadchodzącą majówkę 2017

Majówka to dla wielu długo wyczekiwany okres, podczas którego można w końcu odetchnąć od pracy i natłoku obowiązków. Jedni wolą spędzać ten czas odpoczywając, inni preferują aktywny sposób chwilowego oderwania się od rzeczywistości. Nasze Biuro Podróży posiada oferty spędzenia majówki w miejscach sprzyjających zarówno zaznaniu odrobiny ciszy jak i aktywnemu wypoczynkowi. Zapraszamy na weekend majowy 2017, który będzie zorganizowany w Polsce lub  w jednej z zagranicznych miejscowości.

Weekend majowy spędzony za granicą

Upragnioną majówkę możesz spędzić podróżując do najbardziej znanych miejsc Europy. Posiadamy oferty wyjazdów do atrakcyjnych turystycznie krajów, posiadających bogatą kulturę i znane zabytki. Marzysz o dalekosiężnej podróży po niemal całym kontynencie? W naszym katalogu znajdziesz wycieczki objazdowe umożliwiające zwiedzenie kilku państw podczas jednego wyjazdu. Do wyboru pozostają również podróże tematyczne. Wybierając taką ofertę masz pewność, że zobaczysz to, co w pełni Cię interesuje. Podczas podróży, uczestnicy są oprowadzani przez profesjonalnych przewodników, posiadających dużą wiedzę na temat zwiedzanych rejonów.

Zapraszamy na weekend majowy 2017 w Chłopach, weekend majowy 2017 w Łebie.


Majówka jest namiastką letnich wakacji. Jeżeli nie możesz doczekać się urlopu spędzonego w egzotycznym miejscu, wybierz się na niego już w maju i to bez wydawania dużej kwoty pieniędzy! Nasze propozycje pozwalają spędzić atrakcyjny, a przy tym tani weekend majowy. Osobom spragnionym słońca i ciepłego klimatu proponujemy weekend majowy nad morzem w Hiszpanii, Turcji lub Włoszech. Podczas uczestniczenia w zagranicznym wyjeździe, chętne osoby mogą skorzystać z  licznych wycieczek fakultatywnych, pozwalających odkryć kulturę danego regionu. Zaplanowane wycieczki to okazja do ujrzenia niezwykłych widoków, poznania lokalnych zwyczajów, a także spróbowania lokalnej kuchni oraz zwiedzenia ciekawych zabytków. Zależnie od oferty, uczestnicy mogą korzystać z takich atrakcji jak kurs nurkowania, pobyt w parku rozrywki czy możliwość wzięcia udziału w rejsie statkiem. Na miejscu do dyspozycji gości jest zazwyczaj basen, obiekty przeznaczone do uprawiania czynnego wypoczynku oraz możliwość wykupienia posiłków w formie bufetu.

Jeśli w nadchodzącą majówkę chcesz zobaczyć i przeżyć jak najwięcej, możesz wziąć udział w organizowanych przez nas wyjazdów do najpiękniejszych europejskich miast. Paryż, Budapeszt, Wiedeń czy Londyn, to jedynie kilka z wielu miejsc, jakie możesz odwiedzić z naszym biurem. Wybierz się na Bałkany, do Chorwacji lub tajemniczej Rumunii. W każdym z tych krajów zapewniamy pełen atrakcji plan, dzięki któremu odwiedzisz zabytki oraz miejsca uznawane za najważniejsze pozycje na kulturalnej mapie Europy!

Oferta naszego biura podróży zawiera szereg wycieczek realizowanych w trybie objazdowym. Możesz zwiedzić nawet kilka krajów, biorąc udział tylko w jednym wyjeździe. W każdym z odwiedzanych państw, pokażemy Ci to co najpiękniejszego w regionie. Staramy się, aby wycieczka przebiegała sprawnie, tak aby móc zrealizować każdy punkt znajdujący się w programie.
 
W ramach realizacji wyjazdów z kategorii zagraniczny wypoczynek, oferujemy wygodny przewóz samolotem lub autokarem. Pojazdy posiadają komfortowe wyposażenie. Autokar to jedyna opcja przejazdu w przypadku wycieczek objazdowych do innych krajów. Podczas pobytu za granicą, w obiekcie razem z rezydentami mieszka pilot wycieczki. Zajmuje się on organizowaniem czasu wolnego dla osób chętnych, a wszyscy uczestnicy wycieczki mogą zwrócić się do niego o pomoc w razie jakichkolwiek problemów.

Majówka spędzona w rodzinnych stronach
 
Dla osób ceniących rodzime klimaty, zorganizowaliśmy wakacje w Polsce, a dokładniej w miastach położonych nad morzem. O tej porze roku, morze również potrafi zachwycić swoją urodą, a miejscowości turystyczne zapewniają turystom szereg atrakcji. Skorzystanie z oferty wypoczynku w Polsce, pozwoli na nowo odkryć miejsca, które zachwycą niejednego turystę.

Odpowiednią propozycją spędzenia majówki dla osób szukających ciszy i spokoju jest z pewnością oferta nad morzem w znanych z turystycznych walorów miejscowościach. Takie miejsce pozwala na dogłębny relaks i wyciszenie. Morskie powietrze jest bogate w składniki pomagające w leczeniu alergii, chorób układu oddechowego, schorzeń związanych z krwiobiegiem oraz chorób skórnych. W ofercie biur podróży istnieje opcja wynajęcia pokoju w niższej cenie, specjalnie dla opiekuna osoby chorej.

Starannie dobieramy miejsca wypoczynku uczestników naszych wyjazdów. Nocleg jest organizowany w kompleksowo wyposażonych hotelach z kilkoma gwiazdkami. Pokoje to przestronne obiekty, które są wyposażone we własną łazienkę. Obiekty zapewniają komfortowe warunki oraz bliskość plaży, sklepów oraz miejsc rozrywki. Rezydenci mogą skorzystać z udostępnionych miejsc do uprawiania sportu, rekreacji czy odpoczynku.

Korzystając ze specjalnie przygotowanych rabatów, możesz liczyć na wypoczynek w jeszcze niższej cenie. Naszym klientom oferujemy bardziej atrakcyjne wyjazdy z kategorii first minute. Warunkiem skorzystania z promocji jest to, aby rezerwacja została dokonana na długo przed terminem wyjazdu. Decydując się z kolei na ostatnie miejsca w ramach organizacji danej wycieczki, możesz otrzymać rabat w ramach oferty last minute.

Majówka w Łebie 2017, Majówka w Chłopach.

Super oferta na wczasy, wycieczki zagraniczne, turnusy rehabilitacyjne, wakacje dla seniora, sylwester, święta lub andrzejki.

Oferta zimowa
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe