Weekend majowy 2012 Hiszpania+ Paryż +Wenecja

Weekend majowy 2012 Hiszpania+ Paryż +Wenecja

Weekend majowy 2012 Hiszpania+ Paryż +Wenecja
Producent:
fun
Kod produktu:
1322

cena od: 1999.00 zł

Weekend Majowy 2012 Hiszpania Paryż i Wenecja


wczasy 2012


Costa Brava to skaliste, urwiste, pełne rajskich zatoczek ?Dzikie Wybrzeże?, które rozciąga się na odcinku stu kilometrów pomiędzy Blanes i miasteczkiem Port Bou przy granicy francuskiej. Wybrzeże położone jest w zachwycającej pięknem przyrody i krajobrazów północnej Katalonii. Nieco dalej na południe, od Blanes do Barcelony rozciąga się wybrzeże Costa del Maresme znane z szerokich, piaszczystych plaż. W tym regionie dominują niewysokie góry idealne na spacery lub fascynujące wycieczki rowerowe.

Lloret de Mar to miejscowość położona na malowniczym, skalistym wybrzeżu Costa Brava, w odległości 70 km od Barcelony i 40 km od Girony. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy wakacyjny kurort Katalonii, a niezliczona ilość atrakcji powoduje, że każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie. W licznych dyskotekach, klubach nocnych i barach można bawić się do białego rana. Lloret de Mar to również restauracje i markowe sklepy. Oprócz pobliskich parków wodnych: Water World i Marineland, w mieście znajdują się atrakcje dla amatorów sportów ekstremalnych: skyscraper, bungee czy tor kartingowy. Piaszczysta, bezpłatna plaża oferuje liczne atrakcje wodne: skutery, kajaki, motorówki. Za dodatkową opłatą (ok. 6 euro) istnieje możliwość wypożyczenia leżaka oraz parasola plażowego. Bezpośrednio z plaży kursują statki wycieczkowe do Blanes i Tossa de Mar.


W cenie zapewniamy:


? zwiedzanie z pilotem Paryża i Wenecji,
? 1 nocleg ze śniadaniem w Paryżu,
? 1 nocleg ze śniadaniem we Włoszech,
? 7 noclegów ze śniadaniami w Hiszpanii,
? przejazd autokarem klasy LUX.


Dodatkowo płatne obowiązkowo:


? ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.
? dopłata do wyżywienia HB (7 obiadokolacji w Hiszpanii) - 70 euro/ os. (płatne w autokarze),
? bilety wstępu do zwiedzanych, obiektów wjazdy do miast, zestawy słuchawkowe oraz bilety na vaporetto Wenecji, metro w Paryżu i lokalni przewodnicy (około 110 euro).
? dopłata paliwowa: 40 pln/os.


Dodatkowo płatne opcjonalnie:


? Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę ?Kup sobie spokój? nie podlega zwrotowi.
? wyżywienie w trakcie zwiedzania,
? ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy

Zakwaterowanie, które Tobie zapewnimy:


Hotel Copacabana *** gwarantuje udany wypoczynek i wysoki poziom świadczonych usług. Obiekt położony jest w odległości około 450 m od głównej plaży w Lloret de Mar. Na jego terenie znajduje się sala restauracyjna, barowa, telewizyjna, basen. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką oraz balkonem, wyposażone w TV, telefony, sejfy oraz klimatyzację (dodatkowo płatna około 30 euro/ turnus/pokój). Ręczniki zmieniane są codziennie, sprzątanie pokoi odbywa się w okolicach godziny 11:00. Hotel składa się z dwóch części, przedzielonych salą restauracyjno - barową otwartą do godziny 24:00. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje oraz kafejki internetowe. Hotel Copacabana znany jest z wysokiego standardu obsługi oraz bardzo dobrej kuchni.

Wyżywienie:


W cenie 9 śniadań. Obowiązkowo należy wykupić 7 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 70 euro/os. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.

Transport:


Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Warto wiedzieć:


Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące pobytu oraz istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Do zakwaterowania niezbędny jest ważny dokument tożsamości ze zdjęciem. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przy rezerwacji programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 110 euro.

Program ramowy:


1 dzień - wyjazd z Polski według rozkładu.

2 dzień - w godzinach porannych przyjazd na zwiedzanie Paryża (przed wjazdem do miasta przerwa śniadaniowa - zakup we własnym zakresie). Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu na wieżę Montparnasse, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Następnie pojedziemy na wyspę Cite ? do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy Katedrę Notre Dame. Stamtąd ruszymy w kierunku Wielkich Bulwarów. Odwiedzimy - Muzeum Perfum Fragonard (możliwe zakupy) oraz muzeum figur woskowych Grevin. Następnie udamy się do dzielnicy artystów Montmartre - zobaczymy Moulin Rouge, Place Pigalle oraz Bazylikę Sacre Coeur (czas wolny na obiadokolację oraz zakup pamiątek). Późnym wieczorem zakwaterowanie w hotelu w okolicach Paryża, nocleg.

3 dzień - po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie. Tego dnia zwiedzanie Paryża pieszo i komunikacją miejską. Po złożeniu bagaży do autokaru pojedziemy metrem pod Wieżę Eiffle'a, z której szczytu roztacza się najwspanialsza panorama Paryża. Później udamy się na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Następnie udamy się do najsłynniejszego muzeum Paryża - Luwru (zwiedzanie 2 h z licencjonowanym przewodnikiem). Po zwiedzaniu czas wolny na obiadokolację. Na koniec dnia rejs statkiem po Sekwanie, podczas którego zobaczymy zabytki stolicy Francji widziane z perspektywy Sekwany, której nabrzeża wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Około 22:00 wyjazd autokaru do Hiszpanii.

4 dzień - przyjazd na wypoczynek w Hiszpanii w godzinach rannych. Zakwaterowanie w hotelu po godz. 12.00. Rozpoczęcie wypoczynku.

4-11 dzień - wczasy na Costa Brava. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Złożenie bagaży w jednym miejscu i czas wolny w oczekiwaniu na wyjazd. Wyjazd w okolicach godz. 20.00.

12 dzień - w godzinach porannych przerwa śniadaniowa (zakup we własnym zakresie). Po jej zakończeniu zwiedzanie Wenecji: rejs vaporetto na Plac św. Marka. Kolejnym punktem programu będzie spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: plac Św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dodżów i Wieżą Dzwonnicą - najwyższą budowlą w mieście. Następnie przejdziemy w kierunku mostów weneckich: Mostu Westchnień oraz mostu Rialto. Po zakończeniu spaceru, czas wolny. Wieczorem przejazd do hotelu na nocleg.

13 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski, przyjazd do pierwszych miast.

14 dzień - przyjazd do pozostałych miast w Polsce.

UWAGA! Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.


wenecja 2012Pięć powodów, dla których warto pojechać do Hiszpanii!

1. Flamenco ? porywające połączenie przejmującego śpiewu, niepokojącej muzyki i dynamicznego tańca.
2. Fiesta ? nieustająca zabawa.
3. Barcelona ? miasto Gaudiego i piłki nożnej.
4. Plaże ? malownicze wybrzeże Costa Brava oblane słońcem.
5. Sangria ? orzeźwiająca rozkosz w gorący dzień.

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe