Wyjazd na Kanonizację Jana Pawła II - wersja komfort

Wyjazd na Kanonizację Jana Pawła II - wersja komfort

Wyjazd na Kanonizację Jana Pawła II - wersja komfort
Kod produktu:
4485

cena od: 999.00 zł

Chciałbyś zobaczyć niepowtarzalne wydarzenie jakim jest kanonizacja Jana Pawła II w Rzymie? Wybierz się z nami na jedyną taką wycieczkę w życiu - w wersji komfortowej z dwoma noclegami!W cenie zapewniamy:
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 2 noclegi w hotelach ***
 • 2 śniadania,
 • udział w uroczystościach kanonizacyjnych Bł.Jana Pawła II (zwiedzanie Rzymu dostosowane do uroczystości kanonizacyjnych);
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka pilota

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 40 pln/os.,
 • dopłata do wyżywienia HB - 20 euro/os. (płatne w autokarze) lub 96 pln/os. przy rezerwacji w Polsce
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazd do miasta oraz miejscowi przewodnicy około 30 euro/os.
Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi oraz dopłatami paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy.
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os.

Zakwaterowanie:

W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelu *** (okolice Rzymu). w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami.

Wyżywienie:

W cenie śniadania kontynentalne serwowane do stołu. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Transport:

Transport autokarem z Polski około 20 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd w okolice Rzymu w godzinach wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.

Program ramowy:
  1 dzień (piątek) 25.04 - Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

  2 dzień (sobota) 26.04 - Przyjazd w okolice Rzymu na nocleg. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

  3 dzień (niedziela) 27.04 - Śniadanie w formie suchego prowiantu, około 3 w nocy wyjazd do Rzymu na uroczystość Kanonizacji Jana Pawła II Autokar zatrzymuje się na parkingu na przedmieściach Rzymu. Zwiedzanie Rzymu komunikacją miejską (dostosowane do uroczystości Kanonizacji) m.in. Watykan (odwiedzenie grobu Jana Pawła II), Panteon, Schody Hiszpańskie, Fintanna di Trevi, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja, Nocleg.

  4 dzień (poniedziałek) 28.04 - Po śniadaniu wyjazd do Polski.

  5 dzień (wtorek) 29.04
  - Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

  Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

  Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 30 euro na bilety wstępu i zestawy słuchawkowe, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota przed rozpoczęciem objazdu. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. W podanej kwocie nie uwzględniono, między innymi biletów wstępu do Koloseum w Rzymie - bilet 15 euro.

  Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.

Warto wiedzieć:

Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki.
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, wjazd do miasta i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed realizacją programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 30 euro/os.

Ceny we Włoszech

Podobnie jak w innych krajach Unii Europejskiej – ceny w większych miastach włoskich są znacznie wyższe. Podczas podróży po Włoszech tanie zakupy można zrobić w dużych sklepach sieci AutoGrill. W miejscowościach noclegowych znajdują się tanie markety sieci EuroSpar.

Orientacyjne ceny wybranych produktów:

PRODUKT CENA
KAWA 0,90 euro
ŚREDNIA PIZZA 4,00 - 9,00 euro
1L WODY MINERALNEJ 1,50 euro
PIWO 2,00 euro
WINO STOŁOWE 5,00 euro

Co przywieźć z Włoch?

 • kawę
 • oliwę
 • parmezan i inne sery
 • pesto
 • wyroby skórzane: torebki, buty

Pięć powodów, dla których warto pojechać do Włoch!

1. Historia storożytnego Rzymu – tajemnice początków cywilizacji.
2. Włosi – sympatyczni o bardzo ekspresyjnej naturze.
3. Kuchnia – zróżnicowana regionalnie, bardzo smaczna i popularna na całym świecie.
4. Wino – intensywne i pełne smaku.
5. Moda – zawsze modne, niezawodne buty i torebki skórzane z najnowszych trendów i w atrakcyjnych cenach.


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe