Atrakcyjne oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży zima 2016 / 2017 - portal turystyczny Biura Podróży

Znajdujesz się w:

Kondycja biur podróży w sezonie letnim

Kondycja biur podróży i turystyki na sezon letni okiem Juwentur-Koszalin. Obozy młodzieżowe i kolonie.


„Nie samym Egiptem żyje człowiek!”

Upłynęło niewiele czasu od momentu kiedy przez wszystkie serwisy informacyjne przechodziła istna fala tsunami doniesień z ogarniętych kryzysem politycznym Egiptu i Biuro podróży Juwentur-Koszalin Tunezji. Relacje z zamieszek, doniesienia z miejsc gdzie dochodziło do krwawych starć skutecznie stworzyły obraz kraju ogarniętego chaosem i skutecznie odstraszyły potencjalnych chętnych na spędzenie tam wolnego czasu. Tym czasem w turystycznych oazach tych krajów panował spokój i nic nie zaprzątało myśli wypoczywającym tym i zażywającym kąpieli słonecznych/morskich ludziom przybyłem z całego świata. Wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to media, zdawałoby się opiniotwórcze, często bezmyślnie zadają śmiertelny cios. W tym przypadku uśmierciły Egipt i Tunezję jako kierunek tegorocznych wypadów zagranicznych. Dodatkowo należy wspomnieć o niepokojach wywołanych pośród potencjalnych turystów, którzy ze sporą rezerwą podchodzą do oferowanych przez biura podróży imprez. Te, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i próbując wyjść z impasu, przygotowały szereg ciekawych i atrakcyjnych cenowo ofert do różnych  turystycznych zakątków Europy!

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na świetne propozycje wypoczynku w krajach europejskich! Sugerujemy bardzo popularną Bułgarię, która wśród młodzieży bije rekordy popularności. Przepiękne plaże Chorwacji, która znów wraca do mody. Nie sposób nie wspomnieć o Hiszpanii, Francji czy Włoszech, które nie schodzą z map ulubionych kierunków turystycznych, a ostatnimi laty były lekko w cieniu Egiptu. Co roku do europejskich kurortów przyjeżdża mnóstwo osób, gdzie mogą spędzić wakacje w atrakcyjnych hotelach o najpopularniejszych standardach od ** do **** gwiazdek.  Od mnogości ofert, miejsc, hoteli, promocji może zakręcić się w głowie. W tym miejscu wkraczamy my, pracownicy biur podróży. Naszym zadaniem jest dobrać jak najlepszą ofertę by zadowolić naszych klientów i nie zawieść ich zaufania. Większość hoteli z naszej oferty położonych jest dość blisko plaży, centrum rozrywkowych, posiada baseny.  Oczywiście wszystko zależy od oferty. Wiemy, że dla młodzieży ważne są atrakcje, dlatego przygotowaliśmy ciekawe programy tematyczne. Oprócz wypoczynku, plażowania i dyskotek – oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku -mamy przygotowane kilka propozycji na spędzenie wakacyjnych obozów młodzieżowych 2012.

Szalejący kryzys i niepewne nastroje w głównych turystycznych kierunkach wyrządziły sporo szkody, jednak z drugiej strony „oczyściły rynek”. W obrębie Naszej branży, jak przysłowiowe grzyby po deszczu, powstawały nowe biura podróży i agencje turystyczne. Bardzo psuły one opinie i „zaśmiecały” rynek śmiesznymi ofertami z atrakcyjnymi cenami ale niestety ze świadczeniami poniżej krytyki. Weryfikacja rynku sprawiła, iż  pozostały na nim te najważniejsze i najsolidniejsze firmy. Od lat proponują imprezy, w których jakość i poziom świadczeń idą w parze z atrakcyjną ceną. Przykładem takiego biura podróży jest Juwentur –Koszalin. Bardzo często spotykamy się z pytaniem: Jak można sprawdzić dane biuro podróży?

  • Otóż podstawową sprawą, jest prośba o przedłożenie  numeru koncesji wydanej przez marszałka województwa zachodniopomorskiego.
  • Następnie możemy sprawdzić wiarygodność biura na stronie http://www.turystyka.gov.pl/CRZ.aspx , jest to strona rządowa, na której znajdują się wszystkie potrzebne informacje dotyczące wiarygodności, a także data upływu polisy ubezpieczeniowej – SIGNAL IDUNA.
  • Zwróćmy uwagę jak długo biuro istnieje i jakie kroki podejmuje by dalej się rozwijać.
  • Możemy sprawdzić opinie na forach internetowych, jednak pamiętajmy, iż są one subiektywne i często pisane jedynie „by zaszkodzić” – konkurencja nie śpi. Internet wciąż jest miejscem, gdzie każdy anonimowo może oczerniać innch.
Nie omieszkamy wspomnieć, iż biuro Juwentur-Koszalin jest bezpiecznym biurem, posiadającym pełny pakiet pozwoleń na organizację wczasów dla dorosłych, a także wypoczynku dla dzieci i młodzieży na kolonie i obozy. Długa tradycja i serce, które wkładamy w organizacje imprez spotyka się z ogromnym uznaniem naszych klientów wracających do nas rok rocznie. Dodatkowym uhonorowaniem naszej pracy są liczne pochwały, dyplomy i nagrody otrzymywane od współpracujących z nami jednostkami (hotele, ośrodki, tour operatorzy).

Z pozdrowieniami

Zespół Juwentur - Koszalin

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe