Atrakcyjne oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży zima 2016 / 2017 - portal turystyczny Biura Podróży

Znajdujesz się w:

Weekend majowy 2016

Oferty na weekend majowy 2016


Większość z nas z niecierpliwością czeka na początek maja, gdyż tradycyjnie ma wtedy miejsce długi weekend, który jest pierwszym przedsmakiem zbliżającego się sezonu wakacyjnego. Warto wykorzystać ten czas i chociaż na te kilka dni wyrwać się z natłoku codziennych obowiązków i spędzić miłe chwile w jakimś ładnym miejscu. Do wyboru jest wiele pięknie zlokalizowanych hoteli i ośrodków o wysokim standardzie. Należy mieć jednak na uwadze to, że weekend majowy będzie chciało w nich spędzić naprawdę mnóstwo ludzi. Bezpiecznym rozwiązaniem jest więc wcześniejsza rezerwacja miejsca w najbardziej dogodnym terminie. Dotyczy to zarówno miejsc położonych w Polsce, jak i za granicą.

Kilka dni wypoczynku w Polsce sprawdza się wtedy, kiedy nasz wyjazd przewidziany jest tylko na krótki czas. Można go spędzić w przyjemnym miejscu nad morzem lub wybrać nieco spokojniejszą opcję pobytu nad jeziorem. Miłośnicy gór także na pewno znajdą coś dla siebie, szczególnie, że ich najwyższe partie bywają ośnieżone jeszcze na początku maja.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby popularna „majówka” odbyła się za granicą. Wiele osób przeznacza te kilka dni na poznawanie jakiegoś pięknego europejskiego miasta. Królują tu Paryż, Wiedeń i Londyn. Także u naszych sąsiadów znaleźć można fantastyczne miasta, takie jak Praga czy Berlin. Można dostać się tam komfortowym autokarem lub w szybszy i bardziej widowiskowy sposób, a mianowicie na pokładzie samolotu. Opcji do wyboru jest więc wiele i warto je wszystkie starannie rozważyć.

http://www.juwentur.com/WEEKENDY-k58-0-3-default.html

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe