Atrakcyjne oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży zima 2016 / 2017 - portal turystyczny Biura Podróży

Znajdujesz się w:

Jak sprawdzić biuro podróży? Bezpieczne kolonie, obozy, wczasy, wycieczki.

Bezpieczny wyjazd na kolonie i obozy letnie dla Twoich dzieci? Jak sprawdzić biuro turystyczne?

Wyjazdy na wczasy wycieczki i inne imprezy turystyczne zarezerwowane za pośrednictwem strony internetowej biura podróży.

Co roku zastanawiasz się nad wyborem właściwego biura podróży. Przeglądasz tysiące ofert i nie wiesz co wybrać?
Kupuj oferty tylko u i znanych sprawdzonych touroperatorów, którzy istnieją od lat na rynku turystycznym.
Zapoznaj się koniecznie z umową i warunkami uczestnictwa, które podpisujesz.
Ważne aby umowa zawierała dokładne informacje o miejscu pobytu, terminie, cenie, świadczenia, oraz dodatkowych opłatach.
Zwróć uwagę na ubezpieczenie. Gwarancję jaka udziela Ci touroperator! Bezpieczeństwo Twoje oraz Twojego dziecka jest najważniejsze w przypadku wykupienia imprez kolonii lub obozów młodzieżowych!
 

Program bezpieczne wakacje!

  Bezpieczna kolonia letnia dla dzieci

Program bezpieczna kolonia jest dla nas traktowany jako priorytet. Dołażymy wszelkich starań aby wysyłając z nami swoją pociechę wróciło do domu całe i zdrowe.
  
Bezpieczne kolonie i obozy lato
  
Program bezpieczny obóz również priorytet. Dołożymy wszelkich starań aby wysyłając z nami swoją pociechę wróciło do domu całe i zdrowe.
 
Programem Bezpieczna Kolonia oraz Bezpieczny Obóz oznaczone są wszystkie nasze imprezy dla dzieci i młodzieży!
 

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno-Usługowe!

 
Od 1995 roku zajmujemy się organizacją kolonii i obozów młodzieżowych. Polecamy naszym klientom najatrakcyjniejsze oferty wczasów zagranicznych, wycieczek oraz innych imprez turystycznych w promocjach last minute lub first minute W ciągu tego czasu zyskaliśmy wielu stałych klientów. ilu? Dzięki ich protekcji do tego grona przyłączyli się również ich znajomi i rodziny.
 
Cieszy fakt, że klienci, którzy zaczynali swoje pierwsze w życiu podróże mając 7 lat - dzisiaj wyjeżdżają z nami już na wczasy jako osoby dorosłe.
 
Gwarancją naszej wiarygodności są uprawnienia do prowadzenia działalności turystycznej oraz wieloletnie doświadczenie. Dobrze wiemy jak zorganizować Twojemu dziecku wypoczynek, aby było radosne, szczęśliwe i bezpieczne.
 
 

Zapraszamy na nasze kolonie i obozy, wczasy, wycieczki.

Dlaczego można nam zaufać:

1.  Posiadamy wpis do  Centralnego Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych zgodnie z ustawą o turystyce z dnia 29 sierpnia 1997r. oraz zaświadczenie 0050/04 o wpisie do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Zachodniopomorskiego.
   
 
2. Posiadamy umowę gwarancji turystycznej zawartą z firmą Signal Iduna  zgodnie z obowiązującym prawem co daje gwarancję pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotów wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną. Benificjentem jest Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.
 
Adres:
Signal Iduna
ul. Jasna 14/16a
00-041 Warszawa
tel. +48 22 50 56 100
fax. +48 22 50 56 101
 
Adres:
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin
tel, fax: +48 91 43 03 500  
 
3. Posiadamy zgodnie z przepisami zgodę właściwego Kuratorium na organizację wypoczynku letniego. 
 
4. Posiadamy wiedzę zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania.
 
 
5. Nasze kolonie są organizowane wyłącznie w obiektach zakwalifikowanych przez kuratorium oświaty.
 
6. Najważniejszą sprawą jest zadowolenie rodziców, przede wszystkim dobra i bezpieczna zabawa dzieci powierzonych naszej opiece.

7.  Zatrudniamy kadrę posiadającą wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia pedagogiczne. Przed wyjazdem otrzymują od nas szczegółowe instrukcje dotyczące opieki nad dziećmi i realizacji programu.

8. Na wybranych koloniach nad prawidłowym ich przebiegiem czuwa przedstawiciel biura.

9. Współpracujemy wyłącznie z przewodnikami i pilotami posiadającymi aktualne kwalifikacje.
10. Współpracujemy i organizujemy kolonie również z biurami podróży z innych miast w Polsce cieszących się uznaniem klientów.
 

Dlaczego Juwentur -  nie należy do organizacji Polskiej Izby Turystyki (PIT).

Przynależność do Polskiej Izby Turystyki (PIT) jest dobrowolna i nie gwarantuje, że będąc jej członkiem, że usługi biur podróży są bardziej rzetelne od biur nie zrzeszonych w organizacji.

 
MINISTERSTWO GOSPODARKI
 
 
CENTRALA TELEFONICZNA:
tel. (22) 693 50 00
faks (22) 693 40 46 do 48
Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa
 

Inspekcja Handlowa
Delegatura w Koszalinie
ul. Andersa 34
75-650 Koszalin
tel. 094 342 82 05
fax. 094 342 62 91
 
CERTYFIKAT SIGNAL IDUNA / GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA / TURYSTYCZNAGearancja Ubezpieczeniowa / Turystyczna Juwentur-Koszalin
 

  Certyfikat SIGNAL IDUNA
 

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe