Atrakcyjne oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży zima 2016 / 2017 - portal turystyczny Biura Podróży

Znajdujesz się w:

SZYBKO SPRAWNIE BEZPIECZNIE

KOLONIE LETNIE, OBOZY MŁODZIEŻOWE, WCZASY ALL INCLUSIVE

Żegnaj mamo, żegnaj tato!
Z Juwenturem spędzam lato!

Witamy stałych i wiernych klientów, a nowych mamy zamiar przekonać, że wakacje z naszym Biurem Podróży to czas wypoczynku, poznawania nowych miejsc, relaksu i świetnej zabawy.

Wyobraź sobie - nic nie robić, leniuchować, chłodny napój w cieniu pić, leżakować, imprezować i na złotej plaży być! Basenik, klapeczki, ręczniczek! Niech te wakacje nigdy się nie skończą!

A o to nasze propozycje na kolonie i obozy.

Popularne kierunki na obozy i kolonie na wakacje 2010 wśród dzieci i młodzieży.

Witamy wszystkich i zapraszamy do zapoznania się z najmodniejszymi kierunkami budzącymi największe zainteresowanie w kategorii - obozy 2010 samolotem.


W naszej ofercie znajdziecie obóz młodzieżowy Egipt Sharm El Sheikh z zakwaterowaniem w hotelu Tropicana Azure Club ****+. To luksusowy hotel z pełnym wyżywieniem All Inclusive. Oferujemy podróż samolotem z Warszawy i Katowic. Imperium słońca 2010 to świetna propozycja dla osób pragnących zasmakować odrobiny luksusu i wybrać się w niesamowita podróż na 14 dni.

Bułgaria znów staje się modna. Warto wiedzieć, że mieszkańcy tego kraju są wyjątkowo gościnni, a słynna kuchnia bałkańska jest uważana za jedną z najlepszych na świecie. Proponujmy dwa doskonałe  hotele czterogwiazdkowe również z opcją All Inclusive. Pierwszym świetnym hotelem w Złotych Piaskach jest  hotel Afrodita**** ALL. Obozy organizowane przez nasze Biuro Podróży właśnie w tym hotelu od kilku lat cieszą się ogromną popularnością oraz zadowoleniem wśród uczestników. Hotel Royal****  ALL również z pełnym wyżywieniem - polecany przez nasze biuro. Proponujemy także skorzystać z wycieczki fakultatywnej do Aqua Parku Aquapolis. Gwarantowana  świetna zabawa. Dla mniej wymagających w obu hotelach świadczymy transport autokarem z wielu miast w Polsce. Obozy 2010 Autokarem.

Zapraszamy również na Wyspę Słońca – Rodos znaną doskonale turystom. Hotel Sivilla *** ALL oferuje również wyżywienie All Inclusive oraz doskonałe warunki do wypoczynku po trudach roku szkolnego.

Ponadto w naszej ofercie obozy 2010 samolotem do Hiszpanii, Turcji, Tunezji, Włoch.

Jeżeli chodzi o obozy zagraniczne autokarem Lloret de Mar w Hiszpanii proponujemy hotele - czterogwiazdkowy Eugenia*** 3 w 1 z Francją i Włochami z pobytem w największych parkach rozrywki oraz pobyt wypoczynkowy nad Morzem Śródziemnym w hotelach Goya***, Eugenia**** i Samba***.

Ciekawą grecką  propozycją jest hotel PHOENIX*** w Olimpic Beach.


Zapewne wielu z Was liczy na niesamowite dyskoteki. W każdym z tych miejsc oprócz świetnych warunków pogodowych i atrakcji turystycznych znajdziecie czas na zabawę w najlepszych klubach  tych wakacyjnych kurortów.


Dla mniejszych dzieci jadących po raz pierwszy na swoją wakacyjną przygodę polecamy kolonie letnie w Polsce Wakacje Czarodziejów - HARRY POTTER MÓJ WAKACYJNY PRZYJACIEL oraz kolonie w górach koło Zakopanego Janosikowe Harce w Murzasihlu. Zapraszamy na kolonie. Najciekawsze tematyczne programy kolonijne dla dzieci!

Zapraszamy do porównania naszych ofert i rezerwowania tych najlepszych mogących pomóc spełnić marzenia.
Informujemy także, ze służymy pomocą w ciągu trwania obozu w sytuacjach awaryjnych - niemal natychmiast pomagamy!
Życzymy miłego wypoczynku zespół Biura Turystycznego Juwentur-Koszalin.

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe