Atrakcyjne oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży zima 2016 / 2017 - portal turystyczny Biura Podróży

Znajdujesz się w:

WAKACJE CZARODZIEJÓW - Harry Potter mój wakacyjny przyjaciel ? kolonia letnia organizowana przez nasze Biuro Podróży Juwentur - Koszalin.

WAKACJE CZARODZIEJÓW - Harry Potter mój wakacyjny przyjaciel – kolonia letnia organizowana przez nasze Biuro Podróży Juwentur - Koszalin .

Harry Potter – bohater serii książek fantastycznych autorstwa brytyjskiej pisarki Joanne Kathleen Rowling. Książki tego znakomitego cyklu czytają najmłodsze dzieci, ale i dorośli chętnie je czytają przenosząc się w świat magii nieznany dotąd mugolom. W 2010 roku kolonia organizowana jest przez nasze biuro podróży po raz kolejny i zdobywa co roku rzeszę wielu zadowolonych klientów.
 
Opisywane perypetie młodego czarodzieja Harrego Pottera oraz jego edukacja w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie były dla nas inspiracją do opracowania programu kolonii, który od wielu lat cieszy się popularnością wśród fanów Harrego i uznaniem rodziców.

Nasze kolonie letnie Wakacje Czarodziejów organizowane są na wzór przygód Harrego Pottera. W porównaniu do innych ofert tego typu są doskonałą propozycją wyjazdu na kolonie letnie dla dzieci rozpoczynających przygodę na wakacyjnych wyjazdach- biorąc pod uwagę doświadczenie, program, atrakcje oraz organizację.

Dla uczestników naszej kolonii tematycznej przewidzieliśmy szereg atrakcji, a także dwie jednodniowe wycieczki zagraniczne. Każdego dnia zapewnimy szereg atrakcji, aby jak najlepiej wypełnić czas pobytu na wakacjach. Tradycyjne kolonie odchodzą już do lamusa. Gwarancja udanego wypoczynku wiąże się z rezerwacją tylko sprawdzonych, znanych oraz istniejących od wielu lat na rynku turystycznym renomowanych biur podróży.
 
Wszystkim dzieciom, które planują wakacje i pragną przenieść się do krainy czarów, magii i tajemnic zapraszamy na Kolonie „Wakacje Czarodziejów - Harry Potter mój wakacyjny przyjaciel”
 
 
Kolonie letnie z Harrym Potterem   Kolonie Harry Potter lato 2010  Kolonie Wakacje Czarodziejów z Harrym Potterem

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe