Atrakcyjne oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży zima 2016 / 2017 - portal turystyczny Biura Podróży

Znajdujesz się w:

Gdzie na zimowiska, obozy zimowe 2015?

Gdzie na zimowiska 2015 -  pewnie zadaje sobie to pytanie każdy z Was!

Pierwsze oferty już za chwilę!

Pożegnaliśmy już sezon letni 2015! Było SUPER, prawda ;)?! Wypoczynek z Biurem Podróży Juwentur-Koszalin zawsze jest udany i zapada w pamięć na długi czas ;) Pełni nowych pomysłów i zapału do pracy nie możemy doczekać się już wakacji 2015! Ciekawe propozycje na kolonie 2015 oraz obozy młodzieżowe 2015 aktualnie przygotowywane przez pracowników biura podroży. Jeśli szukasz odrobiny wolności, chciałbyś za
Zimowiska lub młodzieżowe obozy zimowe smakować przygody i spędzić miło czas w doborowym towarzystwie, przeżyć wspaniałe chwile w kontakcie z naturą - zapraszamy!. Ale zanim to nastąpi, mamy dla wszystkich do zaoferowania całą masę innych ciekawych propozycji. Nasza młodsza klientela na pewno będzie pod wrażeniem odjazdowych zimowisk, obozów zimowych 2015 - narciarskich i snowboardowych na zbliżające się ferie zimowe 2015. Natomiast dla tych, którzy obozy i kolonie mają już dawno za sobą proponujemy bardzo ciekawe oferty na Sylwester 2014/15, zimę 2014/2015 oraz wczasy 2015. Pośród naszych produktów każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Powitanie Nowego Roku w kraju lub za granicą, ze zwiedzaniem lub bez! Oferty na każdą kieszeń! Tylko jedna, istotna uwaga. To co dobre szybko się kończy! Nie radzimy zatem odkładać decyzji na ostatnia chwilę!

Sezon zimowy 2014/15 to ciekawe propozycje wyjazdu dla dzieci i młodzieży w Polsce jaki i na zimowiska zagraniczne. W ofercie  Juwentur-Koszalin jak zwykle mnóstwo atrakcji w rozsądnych cenach, sprawdzone oferty wyjazdów na ferie zimowe, atrakcyjne i popularne   kierunki, nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie prowadzona przez doświadczonych instruktorów, opieka kadry pedagogicznej. Dla spragnionych bielutkiego, puszystego śniegu, który skrzypi pod nogami, ale niekoniecznie zainteresowanych  szaleńczą jazdą na nartach – niekonwencjonalne propozycje zimowisk.

Sprawdź ofertę zimowisk, obozów zimowych Biura Podróży Juwentur-Koszalin!!!

Przygotowaliśmy na sezon zimowy wiele atrakcji dla młodzieży na obozy zimowe! 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami!

Więcej szczegółów znajdziecie w kategorii:

Sprawdź terminy ferii zimowych


Pozdrawiamy i zapraszamy do rezerwacji!

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy wszystkich do kontaktu zarówno telefonicznego jak i mailowego! Chętnie podpowiemy i doradzimy!

Zespół Biura Podróży Juwentur-Koszalin

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe