Atrakcyjne oferty wypoczynku dla dzieci i młodzieży zima 2016 / 2017 - portal turystyczny Biura Podróży

Znajdujesz się w:

Zimowiska 2015 / 2016 lub obozy zimowe? Jakie biuro podróży wybrać?

Zastanawiamy się na co zwrócić uwagę wybierając zimowe obozy młodzieżowe 2015 / 2016 dla naszych dzieci.

Twoje Biuro Podróży.

Przede wszystkim należy zacząć od wyboru organizatora zimowego wypoczynku. Na rynku turystycznym, aż się roi od pseudo touroperatorów, którzy próbują zachęcić swoich przyszłych klientów super niskimi cenami. Należy pamiętać jednak o kalkulacjach i o kosztach jakie biuro musi ponieść w chwili organizacji kolonii, obozu czy jakiejkolwiek imprezy. Odpowiedni standard hotelu, wyżywienie, program, transport, miejsce wypoczynku (region) to koszty adekwatne do warunków jakimi charakteryzuje się dana oferta wyjazdu.

Wybierajmy raczej oferty sprawdzonych biur podróży, które istnieją od wielu lat na rynku, które dbają o prestiż i swoją reputację oraz o klientów. W razie problemów pomogą – przecież powierzacie im pod opiekę swoje dzieci.

Doświadczenie renomowanych biur podróży pozwoli na odpowiednie zorganizowanie czasu wolnego na wyjazdach, programu - za co oczywiście musi odpowiadać wykwalifikowana i w pełni odpowiedzialna kadra pedagogiczna. Inaczej jest na koloniach dla małych dzieci, inaczej na obozach młodzieżowych dla starszej młodzieży.

Starajmy się prześledzić dokładnie ofertę, za co płacimy, za co trzeba będzie jeszcze dopłacić. Zapoznajmy się dokładnie z warunkami uczestnictwa, treścią umowy oraz zwróćmy szczególną uwagę na uprawnienia jakimi dysponuje dany organizator. Powinien posiadać aktualne zezwolenie oraz ubezpieczenie organizatora turystyki. Im więcej informacji znajdziecie tym lepiej i łatwiej będzie Twojemu dziecku na zimowisku.Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe