Biuro Podróży Juwentur- Koszalin

Biuro Podróży Juwentur- Koszalin

Biuro Podróży Juwentur-Koszalin

Historia Biura Turystyki Młodzieżowej Juventur

Historia Biuro Turystyki Młodzieżowej Juventur sięga 1957 r. W wyniku zmian i przeobrażeń w Polsce funkcjonowało pod różnymi nazwami firmowymi z charakterystycznym znakiem firmowym. Juventur logo Biura Podróży

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe


W obecnym kształcie „Juwentur-Koszalin” Biuro Turystyczno –Usługowe funkcjonuje nieprzerwanie od 1995 r. Założone jako jeden z oddziałów Jventur S.A. działający na terenie Polski. Następnie sprywatyzowane i działa nadal samodzielnie rozwijając się co roku i powiększając swoją ofertę.
Juwentur-Koszalin Biuro Podróży Kolonie Obozy Wczasy

Biuro Podróży zaprasza do rezerwacji wczasów ofert na kolonie i obozy oraz atrakcyjnych wycieczek zagranicznych.Polecamy:

Kolonie letnie z Juwenturem czyli wyjazdy na letnie wakacje dla dzieci w Polsce w przedziale wiekowym od 7-13 lat z programami tematycznymi, także dla maluchów wybierających się po raz pierwszy na letnie wakacje bez rodziców. Obozy młodzieżowe autokarem oraz samolotem - krajowe i zagraniczne oferty, czyli propozycje dla starszych chcących spędzić wyśmienity pobyt w atrakcyjnych kurortach nadmorskich również z opcją All inclusive. Wczasy wyjazdy oraz wyloty dla całych rodzin na wycieczki po całym świecie w promocjach first i last minute. W ofercie znajdują się także oferty wycieczek objazdowych ze zwiedzaniem. Zapraszamy także do rezerwacji ofert na wypoczynek w Polsce w znanych ośrodkach wypoczynkowych oraz na turnusy rehabilitacyjne a także wakacje dla seniora w górach lub nad Polskim morzem. Kolonie i obozy należą głównie do imprez, w których Juwentur-Koszlin się specjalizuje.

Biuro Podróży kontynuuje dobre tradycje firmy Juventur. Posiada Zezwolenie Organizatora Turystyki nadaną przez Marszałka Zachodniopomorskiego.

Siedziba „Juwentur-Koszalin” BTU znajduje się w Koszalinie, przy ulicy Dworcowej 10a. W biurze nad opracowaniem i obsługą oferty każdego dnia pracuje zespół bliskich sobie osób. W działalność biura zaangażowana jest rodzina, czyli krótko mówiąc, jesteśmy firmą rodzinną. Zdobyte doświadczenie i wiedza zdobyta w ciągu naszej pracy może być dla nas rekomendacją i gwarancją udanego wypoczynku. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie  i z poczuciem odpowiedzialności  za nasze projekty. Dążymy do tego, by każdy uczestnik naszej imprezy czuł się bezpiecznie i w każdej sytuacji mógł  liczyć na naszą opiekę. Bez względu na to czy pomocy oczekuje w godzinach pracy biura czy późną nocą.

Pracownicy Działów: Produktu, rezerwacji, Marketingu i innych przygotowują oferty wycieczek, które następnie prezentowane są Klientom przez konsultantów ds. sprzedaży w siedzibie biura, sieci punktów agencyjnych i przez systemy rezerwacji internetowej.

>>> TWOJA OFERTA NA NASZYM PORTALU - ZAREKLAMUJ SIĘ <<<

Zespół

Zespół Juwentur - KoszalinAnna


Właściciel: Danuta


Iwona


Jacek


Julia - najmłodszy sprzedawcaTomek

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Wycieczki zagraniczne z Biurem Juwentur

Pozdrawiam
Dyrektor Danuta Stelmaszyk

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno-Usługowe

ul. Dworcowa 10a
75-201 Koszalin

Telefon stacjonarny: 94 342 42 32

Telefon komórkowy: 606 320 800

Fax: 94 342 49 70

juwentur@ko.onet.pl

Kontakt Biuro Podróży Juwentur-Koszalin

 
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe